Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में

en: Image style
hi: छवि शैली
