Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Media
hu: Média

en: Unlink
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: Flush
hu: Kiürítés

en: About
hu: Leírás

en: Regenerate
hu: Megújít

en: Image style
hu: Képstílus

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: File URI
hu: Fájl URI
