Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: Settings
ro: Setări

en: Unlink
ro: Înlăturați legătura

en: Flush
ro: Golire

en: About
ro: Despre

en: Image style
ro: Stil imagine

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: File URI
ro: URI fișier
