Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Settings
ru: Настройки

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Unlink
ru: Отвязать

en: Flush
ru: Сбросить

en: About
ru: Информация

en: Regenerate
ru: Восстановить

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: File URI
ru: URI файла
