Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Media
ar: وسائط

en: Unlink
ar: فك ارتباط

en: Flush
ar: مسح

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: @name field is required.
ar: حقل "@name" مطلوب.
