Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Media
ca: Multimèdia

en: Unlink
ca: Desfés l'enllaç

en: Flush
ca: Neteja

en: About
ca: Detalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
