Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Action
da: Handling

en: Settings
da: Indstillinger

en: Unlink
da: Fjern link

en: Flush
da: Ryd

en: About
da: Om

en: Image style
da: Billedformat

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: File URI
da: Fil-URI
