Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Settings
de: Einstellungen

en: Media
de: Medien

en: Unlink
de: Link entfernen

en: Flush
de: Leeren

en: About
de: Über

en: Regenerate
de: Neu erzeugen

en: Image style
de: Bildstil

en: @name field is required.
de: Das Feld @name ist erforderlich.

en: File URI
de: Datei-URI
