Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Settings
et: Seaded

en: Media
et: Meedia

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Flush
et: Puhasta

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: File URI
et: Faili URI
