Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Media
fa: رسانه

en: Unlink
fa: از پیوند خارج کردن

en: Flush
fa: تخلیه

en: About
fa: درباره

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
