Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Settings
he: הגדרות

en: Media
he: מדיה

en: Unlink
he: הסרת קישור

en: Flush
he: ריענון

en: About
he: אודות

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
