Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Action
it: Azione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Unlink
it: Rimuovi link

en: Flush
it: Svuota

en: About
it: Informazioni

en: Image style
it: Stile immagine

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.

en: File URI
it: URI del file
