Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Action
ku: کردار

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
