Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Flush
lt: Išvalyti

en: About
lt: Apie

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: File URI
lt: Failo URI
