Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: About
nl: Over

en: Regenerate
nl: Opnieuw aanmaken

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: File URI
nl: Bestands-URI
