Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Settings
sv: Inställningar

en: Unlink
sv: Ta bort länk

en: Flush
sv: Töm

en: About
sv: Om

en: Regenerate
sv: Återskapa

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
