Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Media
th: สื่อ

en: Unlink
th: ยกเลิกการเชื่อมโยง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
