Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Media
uk: Медіа

en: Unlink
uk: Прибрати посилання

en: Flush
uk: Скинути

en: About
uk: Про модуль

en: Regenerate
uk: Відновити

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: File URI
uk: URI файла
