Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: Settings
be: Налады

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: Image style
be: Стыль выявы

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
