Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Media
lv: Multivide

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: About
lv: Par

en: Image style
lv: Attēla stils

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
