Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Action
oc: Accion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Media
oc: Mèdia

en: About
oc: A prepaus

en: Image style
oc: Estil d'imatge
