Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Media
tr: Medya

en: Unlink
tr: Bağlantıyı kaldır

en: Flush
tr: Temizle

en: About
tr: Hakkında

en: Image style
tr: Resim stili

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: File URI
tr: Dosya URI adresi
