Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Settings
cs: Nastavení

en: Media
cs: Média

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: Flush
cs: Vyprázdnit

en: About
cs: Popis

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: File URI
cs: URI adresa souboru
