Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Media
el: Μέσα

en: Unlink
el: Αφαίρεση συνδέσμου

en: About
el: Περί

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
