Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Action
es: Acción

en: Settings
es: Configuración

en: Media
es: Multimedia

en: Unlink
es: Desvincular

en: Flush
es: Vaciar

en: About
es: Acerca de

en: Regenerate
es: Regenerar

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.

en: File URI
es: URI del archivo
