Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Media
fr: Média

en: Unlink
fr: Supprimer le lien

en: Flush
fr: Vider

en: About
fr: À propos

en: Regenerate
fr: Regénérer

en: Image style
fr: Style d'image

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.

en: File URI
fr: URI du fichier
