Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Settings
ja: 設定

en: Media
ja: メディア

en: Unlink
ja: リンクしない

en: Flush
ja: 消去

en: About
ja: アバウト

en: Regenerate
ja: 再生成

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: File URI
ja: ファイルのURI
