Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Flush
jv: Resiki

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar
