Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Unlink
pl: Usuń odnośnik

en: Flush
pl: Wyczyść

en: About
pl: O stronie

en: Regenerate
pl: Przebuduj

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: File URI
pl: Adres URI pliku
