Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Settings
pt: Configurações

en: Media
pt: Mídia

en: Unlink
pt: Desconectar

en: Flush
pt: Limpar

en: About
pt: Sobre

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.

en: File URI
pt: URI do arquivo
