Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Media
sk: Médiá

en: Flush
sk: Vyprázdniť

en: About
sk: Informácie o

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
