Flyout Menu (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Other
eu: Bestea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Menus
eu: Menuak
