Flyout Menu (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Other
fi: Muu

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Menus
fi: Valikot

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
