Flyout Menu (2.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Other
ps: نور

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Menus
ps: غورنۍ
