Flyout Menu (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Other
pt: Outros

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Breakpoint
pt: Ponto de interrupção
