Flyout Menu (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Other
ro: Altele

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Menus
ro: Meniuri

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
