Flyout Menu (2.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Other
sv: Övriga

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Menus
sv: Menyer

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
