Flyout Menu (2.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: None
de: Keine

en: Other
de: Weitere

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Menus
de: Menüs

en: Load on admin pages
de: Im Verwaltungsbereich laden
