Flyout Menu (2.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Other
et: Muu

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Menus
et: Menüüd

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
