Flyout Menu (2.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Other
hi: अन्य

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Menus
hi: मेनू

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
