Flyout Menu (2.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ
