Flyout Menu (2.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Other
ku: هیتر

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Menus
ku: پێڕستەکان
