Flyout Menu (2.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Menus
ta: பட்டிகள்
