Flyout Menu (2.0.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Other
ar: آخر

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Menus
ar: القوائم

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
