Flyout Menu (2.0.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Other
ca: Altres

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Menus
ca: Menús

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
