Flyout Menu (2.0.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Other
hu: Egyéb

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Menus
hu: Menük

en: Breakpoint
hu: Töréspont
