Flyout Menu (2.0.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Other
lv: Citi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Menus
lv: Izvēlnes
