Flyout Menu (2.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Other
sk: Ostatné

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Menus
sk: Menu
