Flyout Menu (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Other
el: Άλλο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Menus
el: Μενού

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
