Flyout Menu (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Other
fr: Autre

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt
